مراقبت از پوست

معرفی 5 کرم شب برای شادابی و جوانی پوست

کاهش رطوبت پوست یکی از دلایل اصلی بروز چین و چروک است. کرم‌های مخصوص شب عموما حاوی ترکیبات آبرسان بوده که رطوبت مورد نیاز پوست را فراهم می‌کند. این امر به طور موثری از پیری زودرس پوست جلوگیری خواهد کرد.

کرم شب

کرم شب به واسطه داشتن خواص منحصر به فردی از جمله ترکیبات آب رسان برای لطافت و شادابی پوست لازم است. این محصولات عموما حاوی ترکیباتی هستند که با نفوذ به عمق پوست از ایجاد چین و چروک جلوگیری کرده و آثار خستگی را از روی پوست شما پاک می‌کند. در این مطلب قصد داریم چند کرم شب برای شادابی هر چه بیش‌تر پوست معرفی کنیم. اگر می‌خواهید پوستی شاداب و جوان داشته باشید مطالعه این مطلب از زیاشین را از دست ندهید.

کرم شب چیست؟

شاید فکر کنید کرم شب حاوی ترکیبات خارق‌العاده است اما واقعیت این است که ترکیب اصلی و کلیدی این کرم‌ها ترکیبات آب رسان و مرطوب کننده هستند. در واقع با استفاده شبانه از این کرم‌ها رطوبت مورد نیاز پوست تامین شده و به مرور زمان چین و چروک و خطوط عمیق روی پوست از بین می‌رود.

استفاده از کرم شب چه فوایدی دارد؟

ممکن است از خود بپرسید که استفاده از کرم شب چه فاید‌ه‌ای دارد وقتی در طول روز هم از مرطوب کننده استفاده می‌کنیم؟ جواب این است که در طول شب بدن به حالت استراحت فرو رفته که در این صورت سموم و مواد مضر از بدن دفع می‌شود. به همین علت زمان شب فرصت خوبی‌ است که با استفاده از یک کرم مرطوب‌کننده مغذی مواد مورد نیاز پوست را تامین کنیم.

علاوه بر این، بخشی از اثرات مرطوب‌کننده در طول روز به دلیل استفاده از مواد آرایشی و یا قرار گرفتن در معرض آلودگی از بین می‌رود. به همین دلیل شب فرصت مناسبی برای استفاده از فواید کرم مرطوب‌کننده خواهد بود.

خواص روغن بادام برای پوست را بشناسید و با نحوه استفاده از آن آشنا شوید.

راهنمای خرید کرم شب

اولین قدم برای خرید یک کرم شب عالی شناسایی نوع پوست است. برای مثال اگر شما پوست خشک و یا خیلی خشک دارید بهتر است از کرم‌هایی استفاده کنید که حاوی ترکیبات آب‌رسان است. اگر پوست شما چرب است سعی کنید محصولات فاقد چربی و متناسب با پوست چرب را انتخاب کنید. کرم‌های شب حاوی ویتامین E و A با تامین رطوبت پوست اثرات منفی رادیکال‌های آزاد را نیز خنثی کرده و از چروک شدن پوست شما جلوگیری می‌کنند.

کرم‌های شب حاوی هیالورونیک اسید نیز گزینه مناسبی خواهد بود. هیالورونیک اسید با افزایش کلاژن و بازگرداند حجم از دست رفته پوست، به مرور زمان چین و چروک‌های روی صورت را از بین می‌برد. بنابراین بهتر است از کرمی استفاده کنید که علاوه بر تامین آب و رطوبت مورد نیاز پوست، حاوی ترکیبات ضد چروک نیز باشد.

معرفی 5 کرم شب برای شادابی پوست

  1. کرم شب اوسرین مدل Hyaluron Filler

کرم شب اوسرین محصولی منحصر به فرد برای شادابی و لطافت و جوانی پوست است. این محصول حاوی انواع ترکیبات ضدچروک و آبرسان بوده که از پوست شما محافظت می‎کند. کرم اوسرین با تحریک تولید هیالورونیک اسید در لایه‌های پوست چروک‌های روی صورت را در مدت زمان کوتاه از بین می‌برد. ساپونین موجود در کرم اوسرین نیز در طولانی مدت چروک‌های عمقی روی پوست را برطرف می‌کند. کرم اوسرین رطوبت از دست رفته پوست را بازگردانده و مناسب برای انواع پوست بخصوص پوست خشک است.

کرم شب اوسرین محصولی منحصر به فرد برای شادابی و لطافت و جوانی پوست است.

کرم شب اوسرین محصولی منحصر به فرد برای شادابی و لطافت و جوانی پوست است.

  1. کرم  نوروا سری Noveane 3D

کرم  نوروا یک ضدچروک و سفت کننده پوست به حساب می‌آید. این کرم ساخت کلاژن و الاستین را تحریک کرد و به مرور زمان پوستی جوان و بدون چین و چروک را برای شما به ارمغان می‌آورد. این کرم با افزایش میزان کلاژن در بدن خطوط عمیق روی پوست را محو می‌کند. کرم نوروا اثرات منفی رادیکاال‌های آزاد را مهار کرده و از این طریق از DNA سلول‌های پوستی محافظت می‌کند. این محصول فاقد پارابن بوده و برای انواع پوست مناسب است.

این محصول از نوروا یک ضدچروک و سفت کننده پوست به حساب می‌آید.

کرم  نوروا یک ضدچروک و سفت کننده پوست به حساب می‌آید.

  1. کرم ضد چروک شب فابریگاس مدل Q10

کرم  فابریگاس محصولی عالی برای همه افراد بالای 20 سال است. این محصول استحکام بخش پوست بوده و مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را به خوبی تامین می‌کند. کرم فابریگاس با تامین رطوبت مورد نیاز پوست آب از دست رفته آن را تامین کرده و از ایجاد چین و چروک و خطوط عمیق بر روی پوست شما جلوگیری خواهد کرد. این کرم دارای انواع ویتامین‌ها و عصاره گیاهان مفید بوده که چروک‌های پوستی را محو کرده و با مهار رادیکال‌های آزاد از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند. کرم فابریگاس به واسطه داشتن ترکیبات منحصر به فرد، سلول‌های آسیب دیده را ترمیم کرده و پوستی شاداب و سالم برای شما به ارمغان می‌آورد.

این محصول از فابریگاس محصولی عالی برای همه افراد بالای 20 سال است. این محصول استحکام بخش پوست بوده و مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را به خوبی تامین می‌کند.

کرم  فابریگاس محصولی عالی برای همه افراد بالای 20 سال است. این محصول استحکام بخش پوست بوده و مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را به خوبی تامین می‌کند.

  1. کرم لورآل مدل Revitalift Classic

لورال برندی نام آشنا در تولید کرم‌های بهداشتی و محصولات مراقبتی برای پوست و مو است. کرم شب لورآل حاوی ترکیبات منحصر به فرد بوده که با تامین رطوبت مورد نیاز، پوست شما را در طول شب بازسازی می‌کند. این کرم لطافت و نرمی پوست را افزایش داده و باعث درخشندگی و لطافت پوست شما می‌شود. اثرات سفت‌کنندگی و استحکام‌بخشی کرم شب لورآل بعد از 4 هفته به خوبی قابل مشاهده است.

این محصول لورآل حاوی ترکیبات منحصر به فرد بوده که با تامین رطوبت مورد نیاز، پوست شما را در طول شب بازسازی می‌کند.

کرم شب لورآل حاوی ترکیبات منحصر به فرد بوده که با تامین رطوبت مورد نیاز، پوست شما را در طول شب بازسازی می‌کند.

  1. کرم مرطوب کننده شب نوکس سری Prodigieuse

کرم نوکس یک ضدچروک و آبرسان عالی برای انواع پوست است. این کرم با مهار رادیکال‌های آزاد و تامین رطوبت، از پیری زودرس پوست شما جلوگیری می‌کند. کرم نوکس یک مرطوب‌کننده و انرژی بخش عالی برای پوست بوده که پوستی شاداب و با طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. این کرم دارای عوامل ترمیم‌کننده و بازسازی کننده بوده و پوست آسیب دیده شما را در مدت زمان کوتاهی ترمیم می‌کند.

نوکس یک ضدچروک و آبرسان عالی برای انواع پوست است.

کرم نوکس یک ضدچروک و آبرسان عالی برای انواع پوست است.

کلام پایانی

با از دست رفتن آب و کاهش کلاژن و الاستین پوست به مرور پیر و چروک می‌شود. استفاده از یک کرم مرطوب‌کننده حاوی ترکیبات ضدچروک یک گزینه عالی برای محافظت از پوست است. شما می‌توانید با انتخاب یک کرم شب مناسب از پوست خود در برابر پیری زودرس جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *