مراقبت از پوست

معرفی 5 تونر پاک کننده ایرانی

در بیشتر موارد با شستن صورت تمام آلودگی‌ها از روی پوست پاک نمی‌شود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم بعد از شست و شوی صورت حتما از یک تونر پاک کننده استفاده کنید. تونر به واسطه داشتن ترکیبات خاص منافذ پوست را به طور کامل پاکسازی کرده، چربی اضافی، آلودگی، گرد و غبار و ... را از روی پوست برمی‌دارد. بنابراین اگر می‌خواهید پوستی لطیف و شاداب داشته باشید علاوه بر شست و شوی روزانه صورت از یک تونر برای پاکسازی کامل پوست استفاده کنید.

تونر پاک کننده یک محصول مفید برای پاکسازی کامل پوست است. اکثر متخصصان پیشنهاد می‌کنند بعد از شست و شوی صورت با آب و مواد پاک کننده مانند ژل شست و شو یا صابون از یک تونر پاک کننده برای پاکسازی عمقی پوست استفاده کنیم. شستن صورت به تنهایی برای تمیز کرده منافذ کافی نیست. منافذ پوست ما محل مناسبی برای تجمع باکتری‌ها و گرد و غبار و سلول‌های مرده پوست و … هستند. به همین دلیل شستن صورت به تنهایی نمی‌تواند منافذ را پاکسازی کند. با انتخاب یک تونر پاک کننده صورت می‌توانید بعد از شستن صورت خود منافذ را نیز به طور کامل پاکسازی کنید.

اکثر تونرهای پاک کننده بر پایه آب هستند. علاوه بر آب این محصولات دارای مواد فعالی دیگری از جمله روغن‌های مفید گیاهی بوده که برای پوست مناسب هستند. خوشبختانه تنوع این محصولات بسیار بالا بوده و شما می‌توانید با توجه به نوع پوست خود (چرب، خشک، حساس، و …) یک تونر مناسب  انتخاب کنید.

در این مطلب از زیباشین قصد داریم 5 تونر پاک کننده ایرانی را که طرفداران زیادی دارد، معرفی کنیم. اگر به دنبال محصولی مفید برای پاکسازی پوست خود هستید مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

با خواص مفید روغن نارگیل برای پوست آشنا شوید و مضرات احتمالی آن را بشناسید.

5 تونر پاک کننده ایرانی

 1. تونر پاک کننده سینره مدل Cleansing Toner

تونر سینره حاوی ترکیبات گیاهی و مفید برای پاکسازی پوست است. این پاک کننده منافذ پوست را از هر گونه آلودگی و گرد و غبار و چربی اضافی و سلول مرده پاک می‌کند. علاوه بر این، این تونر منافذ پوست را به مرور زمان کوچک‌تر کرده و اجازه تجمع مجدد آلودگی را نمی‌دهد. این محصول متابولیسم سلول‌های پوستی را به طور گسترده افزایش داده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. این محلول بسیار سبک بوده و پوست شما را چرب و لیز نمی‌کند. اگر پوست چرب و مستعد آکنه دارید با خیالی آسوده می‌توانید از این محصول استفاده کنید. تونر سینره فاقد مواد صابونی بوده و پوست شما را خشک و حساس نمی‌کند.

ویژگی محصول

 • مناسب انواع پوست
 • تسکین دهنده و التیام بخش
 • حاوی عصاره گیاهان مفید برای پوست
این تونر منافذ پوست را به مرور زمان کوچک‌تر کرده و اجازه تجمع مجدد آلودگی را نمی‌دهد. این محصول متابولیسم سلول‌های پوستی را به طور گسترده افزایش داده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. این محلول بسیار سبک بوده و پوست شما را چرب و لیز نمی‌کند. اگر پوست چرب و مستعد آکنه دارید با خیالی آسوده می‌توانید از این محصول استفاده کنید. تونر سینره فاقد مواد صابونی بوده و پوست شما را خشک و حساس نمی‌کند.

این تونر منافذ پوست را به مرور زمان کوچک‌تر کرده و اجازه تجمع مجدد آلودگی را نمی‌دهد. این محصول متابولیسم سلول‌های پوستی را به طور گسترده افزایش داده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. این محلول بسیار سبک بوده و پوست شما را چرب و لیز نمی‌کند. اگر پوست چرب و مستعد آکنه دارید با خیالی آسوده می‌توانید از این محصول استفاده کنید. تونر سینره فاقد مواد صابونی بوده و پوست شما را خشک و حساس نمی‌کند.

با روش‌های موثر و کارامد برای درمان منافذ بزرگ و باز پوست خود، آشنا شوید.

 1. تونیک پاک کننده صورت سی گل

تونر پاک کننده سی گل حاوی انواع ترکیبات مفیدی مانند عصاره گل رز، عسل و ویتامین‌های گروه B است. این محصول به صورت عمقی پوست شما را از انواع آلودگی‌ها، عرق، چربی و … پاک کرده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. تونر سی گل به واسطه داشتن ترکیبات ویژه پوست آسیب دیده و خشک شما را ترمیم کرده و لطافت آن را افزایش می‌دهد. این محصول مناسب برای انواع پوست و قابل استفاده برای آقایان و بانوان است. تونیک سی گل فاقد الکل بوده و پوست شما را خشک و آسیب دیده نخواهد کرد.

ویژگی محصول

 • فاقد الکل
 • مناسب برای انواع پوست
 • ترمیم کننده پوست آسیب دیده
این محصول به صورت عمقی پوست شما را از انواع آلودگی‌ها، عرق، چربی و ... پاک کرده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. تونر سی گل به واسطه داشتن ترکیبات ویژه پوست آسیب دیده و خشک شما را ترمیم کرده و لطافت آن را افزایش می‌دهد. این محصول مناسب برای انواع پوست و قابل استفاده برای آقایان و بانوان است. تونیک سی گل فاقد الکل بوده و پوست شما را خشک و آسیب دیده نخواهد کرد.

این محصول به صورت عمقی پوست شما را از انواع آلودگی‌ها، عرق، چربی و … پاک کرده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. تونر سی گل به واسطه داشتن ترکیبات ویژه پوست آسیب دیده و خشک شما را ترمیم کرده و لطافت آن را افزایش می‌دهد. این محصول مناسب برای انواع پوست و قابل استفاده برای آقایان و بانوان است. تونیک سی گل فاقد الکل بوده و پوست شما را خشک و آسیب دیده نخواهد کرد.

 1. تونر پاک کننده هیدرودرم

تونیک پاک کننده هیدرودرم محصولی مناسب برای پاک کردن چربی اضافی از روی پوست است. این محصول منافذ پوست را پاکسازی کرده و از ایجاد جوش‌ و آکنه جلوگیری می‌کند. تونر هیدرودرم حاوی انواع عصاره گیاهان مفید مانند گیاهان علفی و گلاب و نارون و… بوده که با افزایش رطوبت پوست از خشکی آن جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این، سدیم لاکتات موجود در این محصول به عنوان یک مرطوب کننده پوست شما را نرم و لطیف خواهد کرد. رزماری به کار رفته در محصول به واسطه داشتن خواص آنتی اکسیدانی از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کرده و التهاب پوست را کاهش می‌دهد. سبومین موجود در این محصول با دفع اثرات مخرب امواج فرابنفش از تخریب لایه سطحی پوست شما جلوگیری می‌کند. ویتامین B5 موجود در تونر هیدرورم با حفظ رطوبت پوست از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن، پوست شما جلوگیری می‌کند. این محصول مناسب برای افرد با پوست خشک، معمولی و چرب است.

ویژگی محصول

 • حاوی عصاره گیاهی
 • پاکسازی عمقی منافذ
 • کمک به حفظ رطوبت پوست
 • محافظت از پوست در برابر آلودگی
این محصول منافذ پوست را پاکسازی کرده و از ایجاد جوش‌ و آکنه جلوگیری می‌کند. تونر هیدرودرم حاوی انواع عصاره گیاهان مفید مانند گیاهان علفی و گلاب و نارون و... بوده که با افزایش رطوبت پوست از خشکی آن جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این، سدیم لاکتات موجود در این محصول به عنوان یک مرطوب کننده پوست شما را نرم و لطیف خواهد کرد. رزماری به کار رفته در محصول به واسطه داشتن خواص آنتی اکسیدانی از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کرده و التهاب پوست را کاهش می‌دهد. سبومین موجود در این محصول با دفع اثرات مخرب امواج فرابنفش از تخریب لایه سطحی پوست شما جلوگیری می‌کند.

این محصول منافذ پوست را پاکسازی کرده و از ایجاد جوش‌ و آکنه جلوگیری می‌کند. تونر هیدرودرم حاوی انواع عصاره گیاهان مفید مانند گیاهان علفی و گلاب و نارون و… بوده که با افزایش رطوبت پوست از خشکی آن جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این، سدیم لاکتات موجود در این محصول به عنوان یک مرطوب کننده پوست شما را نرم و لطیف خواهد کرد. رزماری به کار رفته در محصول به واسطه داشتن خواص آنتی اکسیدانی از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کرده و التهاب پوست را کاهش می‌دهد. سبومین موجود در این محصول با دفع اثرات مخرب امواج فرابنفش از تخریب لایه سطحی پوست شما جلوگیری می‌کند.

 1. محلول پاک کننده شون مدل Antioxidant Micellar Water

محلول پاک کننده شون مناسب برای پاکسازی پوست صورت، دور چشم و لب است. این محصول به واسطه داشتن ترکیبات منحصر به فرد پوست شما را به صورت عمقی پاکسازی کرده و آلودگی و چربی و گرد و غبار و … را به طور کامل از روی پوست پاک می‌کند. این محصول با PH پوست سازگار بوده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند. تونر پاک کننده شون به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و لطافت و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد.

ویژگی محصول

 • سازگار با PH پوست
 • مناسب برای انواع پوست
 • افزایش لطافت و شادابی پوست
محلول پاک کننده شون مناسب برای پاکسازی پوست صورت، دور چشم و لب است. این محصول به واسطه داشتن ترکیبات منحصر به فرد پوست شما را به صورت عمقی پاکسازی کرده و آلودگی و چربی و گرد و غبار و ... را به طور کامل از روی پوست پاک می‌کند. این محصول با PH پوست سازگار بوده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند.

محلول پاک کننده شون مناسب برای پاکسازی پوست صورت، دور چشم و لب است. این محصول به واسطه داشتن ترکیبات منحصر به فرد پوست شما را به صورت عمقی پاکسازی کرده و آلودگی و چربی و گرد و غبار و … را به طور کامل از روی پوست پاک می‌کند. این محصول با PH پوست سازگار بوده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند.

 1. تونر پاک کننده آرایش پریم مدل Gentle

تونر پریم محصولی مناسب برای پاکسازی پوست است. این تونر به دلیل داشتن عصاره گیاهانی همچون چای سبز دارای خواص آنتی‌اکسیدانی بوده و از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌ها محافظت می‌کند. تونر پریم بدون ایجاد سوزش و یا خارش منافذ پوست شما را به طور کامل از انواع آلودگی‌ها و چربی‌ها پاک می‌کند.

ویژگی محصول

 • مناسب برای انواع پوست
 • حاوی عصاره چای سبز
تونر پریم محصولی مناسب برای پاکسازی پوست است. این تونر به دلیل داشتن عصاره گیاهانی همچون چای سبز دارای خواص آنتی‌اکسیدانی بوده و از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌ها محافظت می‌کند.

تونر پریم محصولی مناسب برای پاکسازی پوست است. این تونر به دلیل داشتن عصاره گیاهانی همچون چای سبز دارای خواص آنتی‌اکسیدانی بوده و از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد و انواع آلودگی‌ها محافظت می‌کند.

کلام پایانی

در بیشتر موارد با شستن صورت تمام آلودگی‌ها از روی پوست پاک نمی‌شود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم بعد از شست و شوی صورت حتما از یک تونر پاک کننده استفاده کنید. تونر به واسطه داشتن ترکیبات خاص منافذ پوست را به طور کامل پاکسازی کرده، چربی اضافی، آلودگی، گرد و غبار و … را از روی پوست برمی‌دارد. بنابراین اگر می‌خواهید پوستی لطیف و شاداب داشته باشید علاوه بر شست و شوی روزانه صورت از یک تونر برای پاکسازی کامل پوست استفاده کنید.

3 دیدگاه در “معرفی 5 تونر پاک کننده ایرانی

 1. Avatar لی لی گفت:

  سلام.ممنون بابت مطالب خوبتون.بین موارد اشاره شده میشه بگین که کدوما بدون الکل هستن؟فقط سی‌گل قرمز بدون الکله؟؟

 2. Avatar لی لی گفت:

  سلام.ممنون بابت مطالب خوبتون.بین موارد اشاره شده میشه بگین که کدوما بدون الکل هستن؟فقط سی‌گل قرمز بدون الکله؟؟

 3. Avatar سام گفت:

  من از بسته بندی های تونر کره جنوبی خوشم می آید!
  (فروشگاه بنبینو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *