ضد آفتاب, مراقبت از پوست

هر آنچه که باید راجب ضدآفتاب مای بدانید

محصولات مای از دیرباز در بازار وجود داشته و به خوبی نیازهای شما را به یک ضدآفتاب خوب تامین می‌کند.

هر آنچه که باید راجب ضدآفتاب مای بدانید

پوست بدن محافظی در برابر اعضای درونی بدن است. اما در نظر داشته باشید که خود پوست عضوی بسیار حساس است که در معرض انواع آسیب‌های بیرونی قرار می‌گیرد. محافظت از پوست امری بسیار مهم و ضروری برای سلامتی و زیبایی است. یکی از مضرترین و تهدید آمیزترین عوامل برای پوست، امواج ماورا بنفش خورشید است. استفاده از ضدآفتاب‌ها مانع رسیدن اشعه‌های UVA و UVB خورشید که بسیار برای پوست مضر هستند می‌شوند. یکی از ضد آفتاب‌های موجود در بازار، ضد آفتاب مای است. محصولات مای با استفاده از مواد اولیه توصیه شده شرکت کال اند کو آلمان تولید می‌شوند. این محصولات در کشور ایران و با توجه به استانداردهای جهانی تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. در این مطلب قصد داریم با انواع کرم‌های ضدآفتاب مای آشنا شویم.

انواع ضدآفتاب‌های مای

کرم ضدآفتاب SPF30 آکنه لاین مای:

کرم ضد آفتاب SPF30 آکنه لاین مای قابل استفاده برای خانم‌ها و آقایان است. این کرم ضد آفتاب دارای بافتی سبک است و به راحتی جذب می‌شود. کرم ضدآفتاب SPF30 آکنه لاین مای مناسب انواع پوست به ویژه پوست‌های چرب و جوش‌دار است. این کرم ضدآفتاب دارای دو ترکیب لاکتوفرین و لاکتوپراکسید است. این دو‌ترکیب از به وجود آمدن جوش و آکنه جلوگیری کرده و خاصیت ضد میکروبی نیز دارند. هم‌چنین این کرم ضدآفتاب باعث تنظیم ترشح سبوم شده و موجب می‌شود که پوست چرب به حالت نرمال برگردد. کرم ضدآفتاب آکنه لاین قابلیت از بین بردن جوش‌های سرسیاه را نیز دارد.

کرم ضدآفتاب SPF 30 آکنه لاین مای

کرم ضدآفتاب SPF30 رنگی مای:

کرم ضدآفتاب SPF30 رنگی‌ مای دارای پوششی به رنگ طبیعی و جذاب است. به همین دلیل این کرم گزینه مناسبی برای آرایش روزانه است. این کرم ضدآفتاب محافظ پوست در برابر آسیب‌های ناشی از پرتوهای مضر خورشید است. کرم ضدآفتاب SPF30 رنگی مای مناسب برای افرادی است که به دنبال ضدآفتابی با بافت سبک هستند. این کرم ضدآفتاب مناسب برای پوست‌های چرب و مختلط است. پیشگیری از چین‌و‌چروک و پیری زودرس و هم‌چنین جلوگیری از به وجود آمدن لک‌های تیره‌ی پوستی از دیگر ویژگی‌های این کرم ضدآفتاب است.

کرم ضدآفتاب SPF30 رنگی مای

کرم ضدآفتاب SPF30 فاقد چربی-فاقد رنگ مای:

کرم ضدآفتاب فاقد چربی-فاقد رنگ مای مناسب برای افرادی است که دارای پوستی چرب و مختلط هستند و از ایجاد برق ناشی از چربی رنج می‌برند. این کرم ضدآفتاب ترشح چربی پوست را کنترل کرده و مانع از ایجاد چربی ناخوشایند و اضافی بر روی پوست می‌شود. کرم ضدآفتاب فاقد چربی-فاقد رنگ مای به دلیل بی‌رنگ بودن و داشتن بافتی سبک مناسب برای استفاده‌ی آقایان بوده اما خانم‌ها نیز می‌توانند از این کرم ضدآفتاب استفاده کنند. این کرم ضدآفتاب محافظ بسیار مناسبی برای پوست در برابر آسیب‌های ناشی از پرتوهای زیان‌بار آفتاب است.

کرم ضدآفتاب SPF30 فاقد چربی-فاقد رنگ مای

کرم ضدآفتاب SPF30 فاقد رنگ مای:

کرم ضد آفتاب SPF30 فاقد رنگ مای ضد اشعه UV بوده و در برابر اشعه‌‌های مضر خورشیدی از پوست محافظت می‌کند. این کرم ضدآفتاب مناسب برای افرادی با پوست نرمال و خشک است. کرم ضدآفتاب SPF30 فاقد رنگ مای آبرسان پوست بوده و از خشکی پوست جلوگیری می‌کند. این کرم ضدآفتاب دارای بافتی سبک و قابل استفاده برای خانم‌ها و آقایان است. هم‌چنین کرم ضدآفتاب مای به نرمی و لطافت پوست کمک می‌کند.

کرم ضدآفتاب SPF30 فاقد رنگ مای

کرم ضدآفتاب SPF30 فیزیکال مای:

یکی دیگر از انواع ضدآفتاب های مای، کرم ضدآفتاب SPF30 فیزیکال فاقد فیلترهای شیمیایی بوده به همین دلیل مناسب برای پوست‌های حساس، کودکان و بانوان باردار است. هم‌چنین این کرم ضدآفتاب به دلیل وجود فیلترهای ضد اشعه کاملا فیزیکی روی پوست، ماندگاری طولانی‌تری داشته و مناسب برای ورزشکاران و افراد با تعریق بالا است. کرم ضدآفتاب SPF30 فیزیکال مای محافظ پوست در برابر امواج ماورا بنفش خورشید و آسیب‌های ناشی از پرتوهای مضر خورشیدی است. این کرم ضدآفتاب قابل استفاده برای خانم‌ها و آقایان است.

کرم ضد آفتاب SPF30 فیزیکال فاقد فیلترهای شیمیایی بوده به همین دلیل مناسب برای پوست‌های حساس، کودکان و بانوان باردار است.

کرم ضدآفتاب SPF60 بدون رنگ مای:

کرم ضدآفتاب SPF60 بدون رنگ مای تقویت کننده سد دفاعی طبیعی پوست بوده و ضد رادیکال‌های آزاد است. این کرم ضدآفتاب مناسب پوست‌های نرمال و خشک است. کرم ضدآفتاب SPF60 بدون رنگ مای آبرسان پوست بوده در نتیجه از خشکی پوست جلوگیری می‌کند. این کرم ضدآفتاب جهت استفاده پس از روش‌های درمانی مانند پیلینگ، لایه‌برداری و … بسیار مناسب است. کرم ضدآفتاب SPF60 بدون رنگ مای محافظ بسیار قوی پوست در برابر اشعه‌ ماورا بنفش خورشید بوده به همین علت برای استفاده در فعالیت‌های ورزشی که تماس نزدیکتری به نور‌ خورشید دارند مانند کوهنوردی، اسکی و … بسیار مناسب است. کرم ضدآفتاب بدون رنگ مای مناسب برای خانم‌ها و آقایان است.

کرم ضدآفتاب SPF60 بدون رنگ مای

کرم ضدآفتاب SPF60 فاقد چربی (رنگی) مای:

کرم ضدآفتاب SPF60 فاقد چربی(رنگی) مای دارای رنگی مات و جذاب بوده به همین دلیل یک پایه مناسب برای آرایش روزانه است. این کرم ضد آفتاب فاقد چربی بوده و مناسب برای افرادی با پوست چرب و مختلط است. کرم ضد آفتاب SPF60 فاقد چربی(رنگی) مای محافظ قوی پوست در برابر امواج ماورا بنفش خورشید است. این کرم ضد آفتاب دارای بافتی سبک با قابلیت پخش بسیار راحت بوده و ضد آفتابی ایده‌آل برای افرادی است که از ایجاد چربی اضافه بر روی پوست رنج می‌برند.

کرم ضدآفتاب SPF60 فاقد چربی (رنگی) مای

کرم ضدآفتاب SPF60 رنگی مای:

کرم ضدآفتاب SPF60 رنگی مای ضد اشعه UV و ضد خشکی پوست است. این کرم ضدآفتاب با خاصیت آبرسانی از خشکی پوست جلوگیری می‌کند. کرم ضدآفتاب SPF60 رنگی‌ مای دارای پوشش رنگی بسیار زیبا و بافتی سبک است که یکنواختی را بر روی پوست ایجاد می‌کند. این کرم ضدآفتاب محافظ بسیار قوی پوست در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید و آسیب‌های ناشی از پرتوهای زیان‌بار خورشید است. کرم ضدآفتاب SPF60 رنگی‌ مای به دلیل آبرسانی به پوست به نرمی و لطافت پوست کمک می‌کند.

کرم ضدآفتاب SPF60 رنگی مای

کلام پایانی

استفاده از ضدآفتاب به داشتن پوستی سالم و جوان کمک می‌کند. امروزه ضدآفتاب‌های فراوان برای انواع پوست در بازار وجود دارد. محصولات مای از دیرباز در بازار وجود داشته و به خوبی نیازهای شما را به یک ضدآفتاب خوب تامین می‌کند. اگر به دنبال یک ضدآفتاب با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید ما به شما ضدآفتاب‌های مای را پیشنهاد می‌کنیم.

2 دیدگاه در “هر آنچه که باید راجب ضدآفتاب مای بدانید

  1. Avatar هانیه گفت:

    اگر داخل ضد افتاب فاقد چربی جمع کننده منافذ باز داشته باشه عالی میشه درکل محصولات مای خیلی عالی هستند.

  2. Avatar Nazii گفت:

    خیلی محصولات MY عالی هستند در برابر همه ی محصولات فکر کنم بهترین محصولیه که من دیدم واقعا تشکر👏👏👏👏👏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *