انواع ماسک صورت, مراقبت از پوست

ساختار و فواید ماسک خیار فریمن freeman

از فواید این محصول، آب رسان فوق العاده پوست، سم زدایی قوی، پوست ضد التهاب، پاکسازی منافذ پوست می توان نام برد.

استفاده از ماسک های صورت این روزها در بین افراد بسیار رواج پیدا کرده است. افراد بسیار زیادی استفاده از ماسک های صورت را به یک روتین مراقبت از پوست تبدیل کرده اند و سعی می کنند از ماسک های مخلتف چه به صورت خانگی و چه به صورت کارخانه ای بر روی پوست صورت خود استفاده کنند. ماسک های فریمن، جزو آن دسته از ماسک هایی است که احتمالا نام آن را زیاد شنیده باشید.
بنیان کمپانی فریمن در امریکاست که توسط یک خانواده امریکایی بنا شده است. محصولاتی که توسط کمپانی فریمن به بازار وارد شد، جزو اولی محصولاتی بودند که در ساخت آن ها از اسید آمینه، پروتئین و ترکیبات گیاهی استفاده شده بود.

ماسک خیار فریمن

ماسکی که در این مطلب قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم، ماسک خیار از این برند است. افراد بسیار زیادی از ماسک خیار فریمن استفاده کرده اند و برخی از افراد راضی و برخی ناراضی بوده اند اما باید دقت داشته باشید که هر محصول مراقبتی و آرایشی ممکن است بر روی پوست های مختلف اثرات متفاوتی داشته باشد.

ماسک خیار فریمن
چه عناصری در ساخت ماسک خیار فرمین به کار رفته است؟

ماسک خیار فریمن دارای عناصر فوق العاده ای است که هر کدام به تنهایی دارای اثرات مفیدی بر روی پوست صورت شما هستند. خیار که پایه اصلی این ماسک است و باعث می شود تا پوست شما آبرسانی شده و لایه برداری از سطح آن ملایم انجام شود، آلوئه ورا که خاصیت نرم کننده و آرام بخش برای پوست دارد، شی باتر، بابونه که اثر آرامبخش را دارد، ابریشم هیدرولیز شده و ویتامین E که هر کدام تاثیر فوق العاده بر روی پوست صورت شما خواهند داشت و ترکیب این ها با یکدیگر ماسک خیار فریمن را تولید کرده است.

ماسک خیار فریمن دارای عناصر فوق العاده ای است که هر کدام به تنهایی دارای اثرات مفیدی بر روی پوست صورت شما هستند.
اثرات ماسک خیار فریمن:

ماسک خیار فریمن را می توانیم به عنوان یک ماسک لایه بردار بشناسیم. هنگامی که این ماسک را بر روی پوست صورت خود قرار می دهید، احساس خنکی را بر روی پوست صورت خود خواهید داشت که این حس فوق العاده است، برای اثر بخشی بهتر این ماسک باید اجازه دهید تا 15-10 دقیقه بر روی پوست صورت شما بماند.

هنگامی که ماسک خیار فریمن را از پوست خود جدا می کنید، شاهد دانه های سر سیاه و لایه قدیمی تر از سلول های سطحی پوست صورت خود خواهید بود. در واقع هر گونه آلودگی که بر روی سطح پوست شما وجود داشته باشد، پس از استفاده از این ماسک از سطح پوست شما جدا شده و شما شاهد پوستی پاکیزه، هیدراته، شاداب و بدون آلودگی خواهید بود.
در برخی از منابع عنوان شده است که ماسک خیار فریمن در کاهش اندازه های منافذ پوست نیز تاثیر گذار است که البته این ویژگی در مورد تمام افراد صادق نبوده است.ماسک فریمن دارای رایحه ای دلچسب و فوق العاده است که در طول استفاده و قرار گرفتن ماسک بر روی پوست صورت خود آن را استشمام خواهید کرد.

ماسک خیار فریمن را می توانیم به عنوان یک ماسک لایه بردار بشناسیم.

روش مصرف ماسک خیار فریمن:

طرز استفاده از این محصول بسیار آسان است. برای استفاده از محصول کافی است که لایه ای نازک از آن را بر روی پوست صورت خود قرار داده و اجازه دهید تا خشک شود، سپس بعد از مدت 10-15 دقیقه آن را ازپوست صورت خود جدا کنید. استفاده از این ماسک باید حتما بر روی پوست تمیز انجام شود. پس از استفاده از ماسک خیار فریمن شاهد پوستی شفاف، نرم و عاری از هر گونه آلودگی خواهید بود. افرادی که دارای پوست های خشک، نرمال و یا پوست های مختلط هستند می توانند این ماسک را در لیست روتین مراقبت های خود قرار دهند و در فواصل معین از آن استفاده کنند.

1 دیدگاه در “ساختار و فواید ماسک خیار فریمن freeman

  1. Avatar مریم گفت:

    من استفاده میکنم. عالیهههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *